Dieta chudnutie ako schudnúť

Dieta

Príčiny diety nadváhy

Genetické faktory
Príjem potravy
Výdaj energie

Pomoc pre Vás

Ako schudnúť

Na trvalo

  • Zdravá strava

    Akýkoľvek obézny človek, ktorý chce schudnúť a naviac trvalo zostať štíhlym, musí tomuto cieľu úplne prispôsobiť všetky stravovacie návyky.

  • Pomoc

    Jedným z prvých krokov by mala byť cesta k lekárovi, ktorý doporučí najvhodnejšiu dietu pre redukciu hmotnosti a poradí, ako si vypestovať a udržať rozumné a zdraviu prospešné stravovacie návyky.

Cykly stavovania

Ako schudnúť zdravo ?

Cykly stravovania

Prieskumy dokázali, že metabolizmus v ľudskom tele prebieha v 3cykloch:

- Čistiaci cyklus prebieha od 4-tej hodiny do 12-tej hodiny napoludnie. V tom čaše jedzte len min.(hlavne ovocie) a pite čo najviac vody, čaju a nizkokalorickych nápojov( počas diéty treba raňajkovať len ovocie)

- Druhy, prijímací cyklus, trvá od 12tej do 20tej hodiny večer. Je to čas slúžiaci na prijímanie potravy. Pri jedení nie je dôležité, aké množstvo zjete, dôležité je, aby ste dodržiavali správne kombinovanie potravín a predpísaný čas medzi jedlami. V tom dni v týždni, keď jete mäso a zeleninu, musia medzi jedlami uplynúť najmenej 4 hodiny. Keď je v poradí škrobový deň a deň UH, môžete jest nasledujúce jedlo už po troch hodinách. Prvé 3 dni jedzte 3 krát denne ( raňajky, obed, večeru) Ak ste dopoludnia hladný, doprajte si na desiatu jeden kus ovocia alebo ovocný džús, samozrejme bez cukru. Na 4-tý, ovocný deň, môžete jest viackrát denne(za jedlo sa rata už jeden kus ovocia a jeden pohár ovocného alebo zeleninového džúsu)

- Tretí tráviaci cyklus trvá od 20tej do 4tej ráno. Po ôsmej hodine večer nejedzte nič!!!

viac

www.informujsa.sk | All right reserved | (ochrana osobných údajov)

TOPlist TOPlist